Tüketici Hukuku ve Tüketici Davaları

Bursa tüketici davaları avukatı

Ekibimiz tüketici hukuku alanında, bursa tüketici davaları avukatı olarak uyuşmazlık çözümü ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Bu hizmet temel olarak tüketici hukuku danışmanlığını, tüketici şikayetlerinin çözümlenmesini ve dava süreçlerinin takibini içerir.

Tüketici hukuku alanında bir yandan, perakendeciler için, müşteri memnuniyetini, marka itibarını, müşteri sadakatini korumayı ve sürdürmeyi esas alan iş modellerinin yapılandırılması konusuna eğilirken diğer yandan, bireysel tüketicilerin iddialarının çözümlenmesi, uzlaştırma süreçlerinin yönetilmesi, ilgililerin tahkim kurullarında ve tüketici mahkemelerinde temsil edilmesi faaliyetlerini sürdürüyoruz.

Bazı hukuk bürolarının ve avukatların isimleri kullanılarak borcunuz olduğu, uzlaştırma dosyanız bulunduğu şeklinde gönderilen sms mesajlarına itibar etmeyiniz. Bunun yaygın bir dolandırıcılık yöntemi olduğunu akılda bulundurunuz. Verilen numarayı aramayınız, link varsa tıklamayınız, aranırsanız vatandaşlık numarası gibi kişisel verilerinizi paylaşmayınız ve küçük de olsa hiç bir ödeme yapmayınız. Tarafı olduğunuz dosyaları e devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.